try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Udane życie intymne

Każdy człowiek chce, aby każda sfera życia przynosiła mu zadowolenie i satysfakcję. Dążymy do tego, by mieć dobrą pracę, zarabiać sporo pieniędzy, stworzyć z kimś udany związek tak gdy idzie o uczucia, jak i o fizyczność. Jeśli nawet jeden fragment w tej układance nie czujemy się do końca dobrze. To powód, dla którego tak istotne jest, żeby dokładać starań, by wszystko w naszym życiu było na swoim miejscu.


Znaczenie życia seksualnego

Dieta po męsku
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Duże grono osób lekceważy swoje potrzeby kontaktu fizycznego. Priorytet ma praca, prace domowe, obowiązki wobec rodziny. Pomijanie tej sfery życia prowadzi do tego, że stajemy się po prostu zgorzkniali. Są naturalnie sytuacje, kiedy nasze libido słabnie z innych powodów - na przykład bierzemy leki, albo żyjemy przez dłuższy czas w ogromnym stresie. Z pewnością dobrze jest zatrzymać się na moment i pomyśleć nad tym, jak wygląda nasze pożycie intymne i czy aby na pewno wszystko w porządku (szczegółowe informacje).

Oczywiście nie istnieje żaden cudowny lek na libido. Popęd seksualny wiąże się z bardzo wieloma kwestiami i musimy o tym pamiętać. Ważna jest dieta - za dużo ciężkich, tłustych potraw nie wpływa dobrze na życie seksualne. Oczywiście kondycja zdrowotna oraz poziom stresu również (czym jest jest dietoterapia).


Jak poprawić libido

Noworoczne zmiany dla zdrowia
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wystarczy naprawdę minimalnego wysiłku, żeby podreperować swoje libido. Trochę bogatsza w zdrowe produkty dieta, trochę więcej ruchu i zmianę można dostrzec niemal natychmiast. Naturalnie, możemy również dobrać sobie jakiś suplement diety działający na popęd seksualny, ale żaden suplement nie da efektów, jeśli sami nie zadbamy o to wdrażając również inne zmiany (inne porady).

Nie należy uznawać swojego życia intymnego za element, który możemy zignorować, który można pozostawić na szarym końcu listy priorytetów. Satysfakcjonujące życie seksualne ma ogromny wpływ na wszystkie inne elementy życia. W pracy stajemy się bardziej efektywni, jesteśmy również spokojniejsi, bardziej zrelaksowani i po prostu lepiej nastawieni do ludzi.

Jeżeli mamy kłopoty na tym polu, z którymi nie potrafimy poradzić sobie samodzielnie - nie miejmy oporów przed pójściem do lekarza. Na pewno pomoże nam znaleźć przyczynę problemów i sobie z nią poradzić.

Muzyka do treningu