try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Należy mieć coś na rozgrzanie

Jeżeli uprawiamy sport latem, to ciągle mamy przy sobie coś do picia, ponieważ dobrze wydajemy sobie sprawę, iż w pewnym momencie złapie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie nie myślimy o dobrym nawadnianiu organizmu, a co się z tym wiąże, nie zabieramy ze sobą żadnych płynów na lodowisko. A zdecydowanie należy posiadać w plecaku termos z gorącą herbatą, tak aby mieć okazję po wszystkim wyrównać ilość płynów i jednocześnie, żeby mieć szanse się troszeczkę rozgrzać od środka.


Uczestnicy na biegówkach
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Łyżwy klasyczne ciągle cieszą się powodzeniem
Spoglądamy na te wszystkie plastikowe łyżwy i dochodzimy do wniosku, że nie przypadły nam one do gustu, iż nie mamy przeświadczenia, czy nasza noga będzie w nich odpowiednio trzymana? Wciąż możemy się zdecydować na klasyczne łyżwy skórzane, które są zawiązywane, a więc mamy okazję je dobrze solidnie przyciągnąć do siebie. Takie łyżwy jak chociażby Spokey Classic Figure (zobacz ceny), co prawda one nie są powiększane, lecz cudownie się przedstawiają oraz świetnie nadają się na przykład do jazdy figurowej. Co także idealne to fakt, iż są w dwóch barwach czarnym oraz białym, tak żeby odróżnić te dla dziewczynek, od tych dla chłopców.

Właściwie mieć termos w plecaku
Kiedy szykujemy się na łyżwy, to wiemy, że taka jazda potrwa parę godzin, dlatego warto ze sobą wziąć , będziemy mogli tam wlać gorącej herbaty i w każdej chwili się napić, nie bojąc się, iż się rozchorujemy. Dzięki temu, że posiada dwa kubki, nie musimy zabierać nic dodatkowo. A kiedy poza herbatą uwielbiamy jeszcze kawę, to możemy ją wlać w drugi termos XD MODO Wave Termos 0.7l 2 kubki czerwony P433.514, dzięki różnorakim barwom nie będziemy mieli problemów z odróżnieniem, co jest w którym. Są to małe, lekkie termosy, więc bez wątpienia nie zaszkodzi kiedy będziemy posiadali je wciąż przy sobie.

Dodatków jest dużo
Pamiętajmy, że akcesoriów, które mają czynić sport bezpieczniejszym i fajniejszym jest wiele. Kaski, nakolanniki, termosy, wystarczy wyłącznie, że zajdziemy do marketu i nabędziemy to, co będzie dla nas przydatne. Warto posiadać takie przedmioty, bo naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jeżeli mogą nam się one przydać.

Muzyka do treningu