try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

W trosce o zdrowy wygląd włosów

We współczesnym świecie niezmiernie ważny jest wygląd zewnętrzny. Odpowiednia aparycja to czasem jeden z podstawowych wymogów w procesie rekrutacyjnym. Dlatego mnóstwo osób zwraca większa uwagę na swoją cielesność. Staramy się odżywiać zdrowo, uprawiamy aktywność fizyczną i chodzimy do salonów piękności. Nawet mężczyźni zaczęli w końcu dbać o swoją aparycję i chętnie chodzą do kosmetyczki.


Bardzo ważnym elementem naszej urody są bez wątpienia włosy. Wiemy o tym doskonale, że odpowiednio zrobiona fryzurka potrafi odmienić każdą twarz.
Stylizacja sceniczna, Justyna Steczkowska
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
Ta reguła funkcjonuje także w drugą stronę. Nawet najładniejsza buzia zgubi się, jeżeli otaczają je brzydko przystrzyżone włosy.
Nasza normalna pielęgnacja włosów to zwykle jedynie szampon. Preferujemy wybierać taki z wielką ilością witamin, najlepiej od razu z odżywką. Ale w trakcie mycia zapominamy, że tak naprawdę powinniśmy się skupić na skórze głowy, a dopiero potem na włosach. Powinniśmy wybierać szampony na bazie naturalnych składników, które nie podrażnią wrażliwej skóry na głowie, takie jak w ofercie na http://lokikoki.pl/pol_m_Kosmetyki_Pielegnacja-wlosow_Szampony-355.html.

To odżywki do włosów dodają im odpowiedniej lekkości i oszałamiającego zapachu. Świetnym preparatem dodatkowym jest maska do włosów. Powinniśmy jej używać co najmniej raz na tydzień. Zawiera ona dużo potrzebnych składników odżywczych, które naprawiają zniszczone końce i dodają włosom wspaniały blask.
Jeżeli leży nam na sercu dobra kondycja naszych włosów, trzeba uważać ze stylizacją. Niezwykle popularne lokówki są w stanie spalić nam włosy, a przecież do tego nie chcemy dopuścić. Również prostownica musi być stosowana z wyczuciem. Za częste jej używanie powoduje, że nasze włosy się wysuszają, a także strasznie łamią.
W efekcie zaczynają nam wypadać.
Większość mężczyzn nie posiada w swojej łazience żadnych bardzo skomplikowanych urządzeń do pielęgnacji włosów (przykładowo takich jak falownica - http://lokikoki.pl/product-pol-1211-Triple-Barrel-Waver-potrojna-falownica-turmalinowo-tytanowa-BAB2269TTE-Babyliss-Pro.html). Tak naprawdę , zazwyczaj są to tylko maszynki do strzyżenia. To jednak nie oznacza, że ich włosy nie wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Warto zatem pożyczyć ukochanemu bogaty w składniki odżywcze szampon i maskę do włosów.

Muzyka do treningu