try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Niskie libido nie jest bardzo dużym kłopotem - jeśli objawia się tylko co pewien czas. Jednakże jeśli ktoś ciągle skarży się na brak libido, musi zacząć tak jakby walczyć z owym zjawiskiem. A więc wszyscy zainteresowani zwiększeniem swojego libido - albo libido partnera/partnerki, powinni zapoznać się z poradami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał ogromne kłopoty z libido, niemalże zawalił się jego długoletni związek, lecz na całe szczęście jakoś dał sobie radę. Przecież libido i tak nie jest nieuleczalnym schorzeniem, to na 100% pewne.


Można śmiało powiedzieć, że wiele daje diametralna zmiana diety. Zatem trzeba jeść sporo więcej owoców oraz warzyw - smaczne to, a na dodatek naprawdę zdrowe. Należy również jeść dużo więcej rybek: przynajmniej co piątek. I nawet jeśli nie jesteśmy za bardzo religijni, tak czy siak nie możemy zakładać, że jedzenie mięsiwa w piątek jest OK. Tzn. równie dobrze moglibyśmy wybrać inny dzionek, lecz wydaje się, iż piątek jest perfekcyjnym dniem. Efektywne w walce o wyższe libido są także suplementy diety. No wiadomo - ciężko o bardzo skuteczny suplement diety, lecz w sumie można śmiało powiedzieć, że szczególnie naturalne suplementy są OK (więcej informacji). A co najbardziej istotne, charakteryzują się całkowicie nieszkodliwym działaniem. Bo i o tym trzeba zawsze pamiętać - ciężko uważać, iż czymś OK jest to by dla większego libido najzwyczajniej w świecie się podtruwać!


seksuolog
Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również bardziej doceniać usługi specjalistów seksuologów. W większości przypadków nawet jeżeli mamy problemy seksualne, i nie tylko chodzi o libido, wcale nie szukamy kompleksowej pomocy w gabinetach seksuologów. Wiadoma sprawa - dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest "nowoczesne", a wcześniej, mowa o PRL-u, seks był niejako tematem tabu, ale w dzisiejszych czasach uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do uczucia wstydu. Bez przesady: seksuolog nie ugryzie, w żadnym przypadku nie wyjawi innym naszych sekretów. A co najistotniejsze, tylko seksuolog ma okazję przepisać dla nas lek na libido - bardzo często takowe medykamenty są niesamowicie skuteczne, co do tego ciężko miewać wątpliwości (więcej). Czyli walczmy o swoje libido, ponieważ jeżeli kłopoty z popędem erotycznym mamy przez długi odstęp czasu, zapewne z dnia na dzień nie zdołamy dojść do zdrowia. To pewnie pewne.

Muzyka do treningu