try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Polecany rehabilitacyjny

Gorsety Jewetta to najlepsza forma ratunku dla osób niepełnosprawnych oraz tych, którzy ulegli wypadkowi. Stabilizuje w doskonały sposób kręgosłup i doskonale go odciąża. Spore odciążenie zauważalne jest na odcinku L-3 do Th-19.


Głównie jest to rekomendowane rozwiązanie dla osób, które uległy złamaniom kompresyjnym czy urazowym, ale idealnie przyda się także przy złamaniach patologicznych trzonów kręgosłupa oraz przy gruźlicy kości kręgosłupa.

Protezy kończyn dla osób po wypadku

Medic-Pol
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Spośród rozmaitych dostępnych na rynku akcesoriów, które muszą odciążyć osoby niepełnosprawne, prym wiodą niezastąpione protezy kończyn.
Protezy kończyn
Autor: Kat N.L.M.
Źródło: http://www.flickr.com
Mogą zapewnić one wygodę oraz znakomicie spełniają swoje role, więc osoby wymagające tego rodzaju protez mogą być pewne podejmowania dobrej decyzji. Rewelacyjne profilowanie oraz znakomite możliwości wyboru sprawiają, że sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym jest bardzo ceniony wśród klientów.

Oferty cenowe dotyczące sprzętu do rehabilitacji

Najskuteczniejsza pomoc, jaką obserwuje się przy użyciu sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak gorset jewetta dała ulgę już wielu osobom. Doskonałe rozwiązanie jest do zakupu w sklepach specjalistycznych oraz w sieci, np. na medic-pol.com.pl. Niezwykle korzystne ceny zachęcają do dokonywania zakupów, więc coraz więcej osób potrzebujących stawia na taką opcję. Możliwości są bezgraniczne, dlatego warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju formy pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach. Są one niezwykle szerokie, co wpływa na coraz większą liczbę propozycji.


Rehabilitacja a niezbędne dodatki rehabilitacyjne

Rewelacyjna jakość, którą odróżniają się piłki rehabilitacyjne proponowane przez producenta, świadczy o producencie jak najlepiej. Piłki do rehabilitacji mogą mieć różnorakie zastosowanie, dlatego warto stawiać na sprzęt wiodących producentów. Baza ofert obejmująca takie akcesoria ciągle się powiększa. Nieocenione zalety, jeśli chodzi o ćwiczenia rehabilitacyjne na piłkach, dostrzegane są już po krótkim czasie prowadzenia rehabilitacji.

Muzyka do treningu