try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

sport

Gdzie ma możliwość zaopatrywać się sportowiec?

basen
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Upalnym latem każdy z nas szuka ochłody. Wyruszamy więc z rodzinami nad morze i w góry czy nad jeziora. Jednakże nieczęsto możemy sobie przyzwolić by w tak rozkoszny sposób spędzić całe lato. Doskonałym wyjściem na ochłodzenie się w pozostałe skwarne dni mogą być baseny ogrodowe.

Pływanie kraulem

pływanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Sport to na pewno zdrowie, ale naprawdę jest niełatwo uprawiać go dziś bez posiadania odpowiedniego zestawu przyrządów pomocniczych i stroju przeznaczonego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla tak obecnie licznych miłośników biegania oraz przeróżnych sportów, takich jak przykładowo pływanie kraulem. W dwudziestym pierwszym wieku, gdy praca coraz częściej polega na używaniu komputerów i urządzeń, wielu osobom przydatny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny, na taki jednak potrzeba odnaleźć czas i trochę samozaparcia. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważnych decyzji w tych sprawach banalne nie jest pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który najlepiej byłoby zaoszczędzić czasami już na dane ćwiczenia fizyczne.

Należy mieć coś na rozgrzanie

Autor: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki
Kiedy uprawiamy sport latem, to zawsze posiadamy przy sobie coś do picia, ponieważ odpowiednio zdajemy sobie sprawę, że w pewnym czasie złapie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie zapominamy o właściwym nawadnianiu organizmu, a co się z tym wiąże, nie zabieramy ze sobą żadnych płynów na lodowisko. A zdecydowanie powinniśmy posiadać w torbie termos z gorącą herbatą, tak żeby mieć możliwość po wszystkim wyrównać wielkość płynów oraz równocześnie, aby móc się troszeczkę rozgrzać od środka.

Sport to zdrowie - zobacz i zacznij trening już teraz

sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Dużo opowiada się dziś o tym, iż ważna jest troska o własną figurę, o własną kondycję. Jeżeli pragniemy długo żyć i do końca działać z pewnością dobrze, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć i jednocześnie też dobrze się żywić. A ponieważ coraz więcej ludzi się do tego stosuje, to mamy coraz prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.

Sprzęt sportowy na wyciągnięcie ręki

Trampolina ogrodowa, dzieci
Autor: torvald
Źródło: http://www.sxc.hu
Firma gopro nie od dziś cieszy się uznaniem na rynku. Wśród dostępnych obecnie zarówno w sklepie sportowym na miejscu ofert, jak i tych do zamówienia poprzez stronę www producenta znaleźć można najlepiej przystosowane sprzęty. Moc urządzeń pokazuje, na jak wiele stać firmę. Indywidualnie dopracowana oferta tylko podkreśla zaangażowanie pracujących wspólnymi siłami na sukces firmy specjalistów. Elastyczne możliwości podobają się klientom, a jeszcze bardziej podoba im się znakomita jakość.

Trzeba ćwiczyć - nawet we własnym mieszkaniu!

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez praktycznie całe życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie pożyje za długi czas. To znaczy ciężko wyrokować, ale niemalże pewne jest to, że jeżeli nawet życie będzie długie, to tak czy siak będzie ono niejako naznaczone różnego rodzaju chorobami, ciągłym uskarżaniem się na stan swojego zdrowia.

Przygotowanie do biegania

lekarz sportowy
Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród mieszkańców większych aglomeracji trwa moda na bieganie. Coraz więcej osób w Polsce ćwiczy, a prawie 40 procent spośród nich robi to regularnie. Jak można zauważyć w tej dziedzinie życia coraz szybciej doganiamy państwa Unii. Także z punktu widzenia ekonomii jest to bardzo dobry wskaźnik. Wzrost zainteresowania zdrową kuchnią oraz sportem coraz liczniejszej rzeszy Polaków oznacza, że poprawia się poziom życia w Polsce.

Czy sport jest w dzisiejszych czasach pobieżną sferą życia?

Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie da się ukryć faktu, że sport jest bez wątpliwości jedną z dyscyplin życia codziennego, która niesłychanie często ma na nas ogromny wpływ. To dzięki niemu bez wątpienia jesteśmy w stanie zachować dobre zdrowie, które niejednokrotnie jest pożądane przez wielu na całym świecie, niemniej wprawdzie mimo największego starania nie są w stanie go zachować. W tym miejscu oczywiście należałoby także dodać, że często sport posiada dzisiaj bardzo różne formy, które bez wątpliwości są uzależnione tylko od naszych indywidualnych preferencji. W dniu dzisiejszym bowiem nasze możliwości często są niezmiernie szerokie i zależne tylko od naszych przekonań. Które zatem ze sportów w ostatnim czasie wybitnie mocno przybrały na znaczeniu?

Czy sporty ekstremalne są warte ćwiczenia?

sporty ekstremalne
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ogromnie dobrze wie, że sport jest z pewnością dziedziną życia, która w wielu przypadkach towarzyszy nam w czasie naszego życia. Wielu z nas bezsprzecznie nie jest w stanie wyobrazić sobie dobrego funkcjonowania bez ogromnego wsparcia sportu, skutkiem tego też koniecznie decyduje się na jego aktywne uprawianie. Jak pokazują nam niezwykle jasno statystyki, niezmiernie po wielokroć zwykłe formy sportu przestają nam już wystarczać.

Szukamy takich butów, które są doskonałe do grywanie w piłkę nożną!

buty piłkarskie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to interesujący sport, choć absolutna większość mężczyzn na nieszczęście nie uprawia tej dyscypliny sportowej - ogląda ją wyłącznie w TV. No cóż, można w sumie powiedzieć, że choć bierne przyglądanie się zmaganiom sportowców i tak ma dużo atutów, w żadnym przypadku nie można sądzić, że czymś sporo lepszym nie jest grywanie ze znajomymi w piłę! Na całe szczęście bez żadnego problemu mamy okazję połączyć te opcje. Czyli nikt nie powiedział, iż musimy wybierać. No dobrze, ale gdy po zapewne długiej przerwie wracamy do gry w nogę, mamy święte prawo uważać, że nieco pozapominaliśmy.

Muzyka do treningu

Syndicate content