try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

siłownia

Czy da się nadgonić budowę mięśni?

Urządzenia do siłowni
Autor: J
Źródło: http://www.flickr.com
Zbudowanie masy mięśniowej to niesłychanie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i nadzwyczaj dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wypatrywanych rezultatów.

Jak znaleźć najlepszą siłownię?

siłownia - ćwiczenia
Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroko rozumiana kulturystyka stała się w ciągu ostatnich kilku lat w Polsce dość popularnym tematem, co jednak bardzo dobrze świadczy o całym naszym społeczeństwie – przecież coś takiego jest dowodem na to, że sporo ludzi zaczyna o siebie dbać i marzy o uzyskaniu rzeczywiście zadowalającej sylwetki. Jeżeli więc ktoś jest tym akurat zainteresowany i sam pragnie zacząć własną przygodę z siłownią to przede wszystkim musi mieć świadomość tego, że nie jest to nawet odrobinę proste zadanie. Dosłownie w każdym przypadku trzeba włożyć w to sporo pracy i poświęcać swój czas, bo bez tego nigdy nie uda nam się osiągnąć faktycznie zadowalających efektów.

Trzeba ćwiczyć - nawet we własnym mieszkaniu!

para podczas joggingu
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Ta persona, która przez praktycznie całe życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie pożyje za długi czas. To znaczy ciężko wyrokować, ale niemalże pewne jest to, że jeżeli nawet życie będzie długie, to tak czy siak będzie ono niejako naznaczone różnego rodzaju chorobami, ciągłym uskarżaniem się na stan swojego zdrowia.

Muzyka do treningu

Syndicate content