try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Problemy współczesnych kochanków

Relacje dwojga kochających się ludzi są zazwyczaj bardzo skomplikowane i niezwykle ciężko wysnuwać jakieś wnioski. Ale pewnej rzeczy możemy być pewni- dla większości par seks jest niezwykle istotnym czynnikiem, spajającym związek. Bardzo często temperatura w łóżku jest wyznacznikiem formy całego związku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że osoby, które kochają się wzajemnie i mają do siebie zaufanie, dużo chętniej uprawiają miłość.
lekarz
Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, bardzo często przyczyną problemów w tej sferze życia nie jest wygasające zainteresowanie partnerem. Nowoczesny tryb życia ma wyjątkowo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Jedną z najgroźniejszych chorób dzisiejszego człowieka jest pracoholizm. Zbyt wiele czasu spędzamy za biurkiem. Kiedy przychodzimy do mieszkania jesteśmy nie tylko przemęczeni, ale również zestresowani, na czym bardzo cierpi libido. Gdy my nie przejawiamy chęci na zbliżenie, nasz partner może czuć się odrzucany, a stąd już tylko krok do niebezpiecznego kryzysu w związku.Stąd też przede wszystkim należy zmienić swój model życia. Warto zacząć się odżywiać racjonalnie, a także włączyć ruch do naszego codziennego planu zajęć. W trakcie systematycznych ćwiczeń mamy możliwość wypocić wszelkie negatywne emocje. Oprócz tego, sport wzmacnia nasze ciało, na czym może zyskać także nasza potencja - więcej na http://www.permen.pl/sposob-uzycia/.

związek
Autor: Patrick Connelly
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jednakże kłopot stał się już poważny, może nam dopomóc dobrze dobrany suplement diety. Nim jednakże zaczniemy zażywać go regularnie, skuszeni pochlebnymi reklamami, zawsze skonsultujmy to z lekarzem. Zażywanie tego typu substancji bez zgody specjalisty, może się dla nas zakończyć tragicznie. Stąd też trzeba odnosić się do niego z dużą rezerwą. Z kolei, właściwie dawkowany suplement (np. permen.pl) jest w stanie bardzo podnieść jakość naszego życia seksualnego. W połączeniu z odpowiednim trybem życia daje znakomite rezultaty. Można również spróbować erotycznych gierek, które podkręcą temperaturę w naszej sypialni i spowodują, że seks znowu będzie dla nas źródłem ogromnej satysfakcji.


Muzyka do treningu