try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

poród

Przygotowania na narodziny maluszka

Autor: www.babymama.pl
Na ten moment czekamy całe nasze życie. Narodziny dziecka to doniosłe wydarzenie. W końcu, po przedłużających się dziewięciu miesiącach wyczekiwania, nasz potomek pojawia się na świecie. I jednocześnie, razem z jego przeraźliwym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za swoje dziecko. Czujemy ogromną euforię, wymieszaną z paraliżującym niepokojem.

Przydatne akcesoria dla maluchów

Na ten moment oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dzidziusia to uroczyste zdarzenie. Nareszcie, po długich kilku miesiącach czekania, nasz potomek pojawia się na świecie. I jednocześnie, razem z jego przeraźliwym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe życie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za nasze maleństwo. Odczuwamy ogromną euforię, pomieszaną z wielkim niepokojem.

W czasie karmienia piersią koniecznie trzeba dbać o higienę piersi

butelki dla dzieci
Autor: essie
Źródło: http://www.flickr.com
Karmienie piersią, to zdecydowanie czynność obowiązkowa dla każdej matki i również sporo kobiet pragnie swoje dzieci karmić piersią w ich pierwszym okresie życia, aby otrzymywały odpowiedni pokarm dla swojego rozwoju. Dla kobiety wiąże się to z odpowiednim dbaniem o piersi i także o jak najlepsze odżywanie się, ponieważ posiada to szczególnie spore znaczenie w dostarczaniu pokarmu dla niemowlęcia.

Muzyka do treningu

Syndicate content