try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Okulary i nieprawidłowości wzroku nie będzie już wzbudzać w tobie trwogi

Sterczysz po drugiej stronie ulicy i za około trzy minuty staniesz u celu. Niestety, w tym samym czasie dostrzegasz, że nadjeżdża autobus, ale nie masz pojęcia czy to ten prawidłowy. Czujesz się niezadowolony, ponieważ twój wzrok nie zezwala Ci rozwiązać napotkanej okoliczności – biec, czy nie biec. Czas to zaakceptować – potrzebujesz okularów.
badanie u okulisty
Autor: Army Medicine
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba ostatnim marzeniem kobiety jest noszenie okularów na nosie. Istnieją oczywiście unikatowe zjawiska, które to nabywają sobie imitacje dla modnego hipsterskiego wyglądu, a kiedy się znudzą można cisnąć je w kąt. Innym zostaje jedynie urzeczywistnić porządną inwestycję, która, oby, długo nam się przyda. Trudność rodzi się, gdy chcemy skorzystać z innowacji tego świata żądających zdrowych oczu bez wspomagaczy. Słynnym rozwiązaniem są soczewki kontaktowe. Tymczasem, w teorii nie można ich nosić dłużej niż osiem godzin, co da się spostrzec, kiedy zdecydujemy się nosić je dłużej. Czerwone oczy, wysuszone i przemęczone. Wieczorem i tak jesteśmy zmuszeni założyć okulary. Dla tych, co są już zmęczeni obiema sposobami polepszenia obrazu jest jeszcze jedno rozwiązanie – laserowa korekcja wzroku (www.nowywzrok.pl/services/laserowa-korekcja-wzroku/).Oślepnę, czy nie oślepnę?

Oto jest pytanie, które zwraca ku sobie wiele ludzi. Technologia ta stosowana jest od kilkunastu lat i bezustannie odnajdywane są następne udogodnienia. Daje możliwość na stałe wyeliminować noszenie okularów albo soczewek kontaktowych.Odpowiedzialny za naprawę jest laser excimerowy, który formuje postać rogówki oka w ten sposób, aby wiązki świetlne wpadające do oka były skoncentrowane na siatkówce i następstwie tego tworzyły wyraźny widok. Same korzyści i małe ryzyko niepomyślności, ponieważ w zakresie ok. 1%. Laserowa korekcja wzroku (odwiedź ten link), tzn. LASIK, wykonywana jest z anestezją. Wyłączną niedogodnością może być niekomfortowość związana z przyrostem naporu w oku w czasie użycia mikrokeratomu. Sama akcja lasera to parę sekund, tymczasem przysposobienie do zabiegu trwa ok. 30 minut. Z długoletniego doświadczenia przeróżnych placówek wynika, że istnieje sposobność fragmentarycznej regresji wady, jednak nigdy do stopnia sprzed zabiegu. Niebezpieczeństwo jest tym mniejsze, im mniejsza jest operowana wada. Wobec tego, warto spróbować.

Muzyka do treningu