try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Odchudzanie a suplementy diety

Razem z idącą wielkimi krokami pogodną porą roku mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na stosowaną metodę odżywiania a także odbicie w lustrze. Czy na pewno ukochana garderoba z zeszłego sezonu wiosennego będzie dobrze leżała, gdy dni staną się ciepłe i słoneczne? W przypadku gdy dieta zimowa spowodowała wzrost masy i spadek atrakcyjności, dobrze jest pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na stałe, by za rok nie martwić się tym ponownie?


Nieprawidłowe nawyki w codziennej diecie w dłuższym czasie mogą stać się przyczyną otyłości, czyli choroby, którą należy poddać leczeniu jak każdą inną chorobę.
skuteczne odchudzanie
Autor: UrbaneWomenMag
Źródło: http://www.flickr.com
Poprzez leczenie trzeba rozumieć proces likwidacji przerostu masy ciała, ale i przyczyny jej powstawania. Wprowadzane zmiany w tym procesie obejmują całkowitą zmianę dotychczasowego trybu życia, nawyków i diety. Na koniec nauki i efektywnej zmiany przyzwyczajeń i żywienia można jeść z powrotem wszystko - ale inaczej- w sposób rozsądny, który zagwarantuje utrzymanie zdrowej wagi i smukłej sylwetki. Diety odchudzające pomagają zbilansować składy posiłków, podzielić je na odpowiednie wielkości i częstotliwość ich konsumpcji. Wynikiem zdrowej diety odchudzającej jest stopniowa utrata masy. Nie wolno przy tym zaniedbywać pozyskiwania energii i energii fizycznej, którą zapewni systematyczny ruch.

Czy warto stosować suplementy?
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
W naszym kraju najczęściej emituje się reklamy kredytów i środków farmaceutycznych. W mediach roi się od nazw nowoczesnych suplementów diety na wszystkie problemy i przypadłości. Trzeba jednak wiedzieć, że nie stosując odpowiedniej diety, samozaparcia oraz faktycznych zmian w codziennych nawykach, nawet magiczne tabletki nie zapewnią nam figury modelki z otyłej osoby oraz wspaniałej kondycji fizycznej. Jak podpowiada nazwa są to dodatki uzupełniające, które wspomagają ciężką pracę nad zmianamipodczas przechodzenia na dietę i zdrowy tryb zycia. Np. błonnik na odchudzanie (herbapol.poznan.pl/odchudzanie/85-blonnik-roslinny-naturalne-i-bezpieczne-wspomaganie-odchudzania), to suplement, który z pewnością pomoże w procesie trawiennym. Błonnik to części roślin, których nie rozkładają enzymy trawienne. przechodzą ona przez cały układ pokarmowy wspomagając wiele funkcji fizjologicznych.

W sprzedaży dostępne są także środki ułatwiające odchudzanie poprzez obniżenie kaloryczności pokarmów a także ograniczają odkładanie się tkanki tłuszczowej, jak np. Herbaton (przeczytaj na herbapol.poznan.pl/herbaton). Środek ten powstał na bazie składnika błonnika lipofilnego - naturalnego składnika pozyskanego z opuncji figowej, zwanego NeOpuntiaR. Wiąże on i eliminuje tłuszcz dzięki wysokiej zawartości włókien pokarmowych. tym sposobem nie przenikają do krwi przez ścianki jelita cienkiego.

Muzyka do treningu