try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Jak rozpocząć naukę jazdy na desce?

Jazda na snowboardzie staje się coraz bardzo chętnie wybierana. Do tej pory to narty zwyciężały. Wypożyczalnia nart Białka Tatrzańska praktycznie nieprzerwanie miała mnóstwo klientów chętnie wybierających nowoczesny sprzęt. Dzisiaj jednak nie tylko narty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Coraz więcej osób chętnie sięga po zaawansowany sprzęt snowboardowy, m.in. Lib Technologies Skate Banana BTX Snowboard.Osoby, które zaczęły regularnie jeździć na snowboardzie przyznają, iż tego ekscytującego sportu nie da się porównać z żadnym innym. Niestety, jak w każdej innej sytuacji, początki bywają trudne. Warto zatem dowiedzieć się, od czego trzeba rozpocząć naszą naukę jazdy na snowboardzie.W głównej mierze warto zacząć naukę jazdy na snowboardzie od znalezienia dobrego instruktora, który w odpowiedni sposób pokieruje naszymi początkowymi treningami. Jednocześnie należy wyposażyć się we właściwy sprzęt, najlepiej dopasowany do potrzep początkującego. Wypożyczalnia snowboard Białka Tatrzańska gwarantuje nam wiele nowoczesnych deski w różnorakich modelach, w związku z tym bez wątpienia wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli nie wiemy lub nie umiemy podjąć decyzji samodzielnie, warto jest skonsultować ten problem z instruktorem.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Na pierwszy raz najlepiej jest pożyczyć sprzęt. Zawsze wybierajmy jednak ten dobrej jakości. Istotna bywa nie tylko sama deska, lecz także buty, które muszą być komfortowe, jednakże nie za bardzo miękkie. Jeśli po kilku dniach jazdy na danym sprzęcie stwierdzimy, iż snowboard to zdecydowanie coś idealnego dla nas, wtedy możemy pomyśleć o zakupie własnego sprzętu. W ten sposób także świetnie poznamy sprzęt, jak również nasze możliwości i oczekiwania.

Snowboard, tak jak każda inna aktywność fizyczna, wymaga odpowiedniego przygotowania, szczególnie na początku. Jeśli to nasz pierwszy raz, musimy rozpocząć od odpowiedniego treningu znacznie wcześniej.

Jak już wspomniano, najlepiej wybrać się na stok z fachowym instruktorem. Przekaże on nam najistotniejsze informacje m.in. na temat właściwej postawy na desce, bezbolesnego upadania, a także właściwego sterowania deską. Pomoże również dobrać właściwe miejsce do nauki.

Autor www.zygzaksnow.pl

Muzyka do treningu