try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

noworodek

W jaki sposób błyskawicznie dojść do formy po urodzeniu dziecka?

ciąża
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dochodzenie do formy po porodzie trwa ok. sześciu tygodni. W tym czasie musisz być pod kontrolą lekarza i położnej. Idealnie jest jeśli w tym okresie twój mąż może wziąć zwolnienie i zostać w domku by pomóc ci w opiece nad waszym bobasem i zająć się tobą. Do pomocy można także zaangażować babcię maleństwa czy kogokolwiek z rodziny, ponieważ każda pomoc w tym dość ciężkim okresie jest na wagę złota!

Przygotowania na narodziny maluszka

Autor: www.babymama.pl
Na ten moment czekamy całe nasze życie. Narodziny dziecka to doniosłe wydarzenie. W końcu, po przedłużających się dziewięciu miesiącach wyczekiwania, nasz potomek pojawia się na świecie. I jednocześnie, razem z jego przeraźliwym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za swoje dziecko. Czujemy ogromną euforię, wymieszaną z paraliżującym niepokojem.

Przydatne akcesoria dla maluchów

Na ten moment oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dzidziusia to uroczyste zdarzenie. Nareszcie, po długich kilku miesiącach czekania, nasz potomek pojawia się na świecie. I jednocześnie, razem z jego przeraźliwym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe życie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za nasze maleństwo. Odczuwamy ogromną euforię, pomieszaną z wielkim niepokojem.

Muzyka do treningu

Syndicate content