try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

nauka

Pływanie kraulem

pływanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Sport to na pewno zdrowie, lecz naprawdę jest ciężko uprawiać go obecnie bez kupienia właściwego zestawu przyrządów pomocniczych i stroju idealnego także dla wyczynowych sportowców, czy dla tak teraz licznych miłośników spaceru lub przeróżnych sportów, takich jak choćby pływanie kraulem. W dzisiejszych czasach, gdy pracowanie coraz częściej polega na używaniu komputerów i maszyn, wielu osobom przydatny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny, na ten jednak potrzeba odnaleźć czas i odrobinę samozaparcia. Podejmowanie ogromnej ilości mniej bądź bardziej ważkich decyzji w tych sprawach proste nie bywa zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, który najlepiej byłoby zaoszczędzić zazwyczaj już na dane ćwiczenia fizyczne.

Czasami starczy odpowiednia nauka

książki
Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami gdy zaczynamy naszą naukę, lub jeśli wprowadzamy coś nowego do własnego życia, to popadamy ze skrajności w skrajność. Przy jednych rzeczach wydaje nam się, iż jeśli nie spędzimy przy nich mnóstwa godzin, to niczego się nie dowiemy, a inne sprawy wprowadzamy w własne życie, nawet nie zastanawiając się czy właściwie robimy, czy czasem nie robimy jakiegoś błędu, który może zaważyć na naszych wynikach.

Dzisiejsza stomatologia

dentysta w pracy
Autor: 95Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej dziedzinie niezwykle ważne jest przyswajanie nowych umiejętności i nieustanne poszerzanie wiedzy. Zwłaszcza, jeżeli uprawiamy zawód, gdzie następuje ciągły rozwój metod i technologii, jak choćby stomatologia. Dobrze jest przeznaczyć letnie miesiące na wyszukanie dla siebie interesujących szkoleń i kursów.

Muzyka do treningu

Syndicate content