try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

nauka

Pływanie kraulem

pływanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Sport to na pewno zdrowie, ale naprawdę jest niełatwo uprawiać go dziś bez posiadania odpowiedniego zestawu przyrządów pomocniczych i stroju przeznaczonego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla tak obecnie licznych miłośników biegania oraz przeróżnych sportów, takich jak przykładowo pływanie kraulem. W dwudziestym pierwszym wieku, gdy praca coraz częściej polega na używaniu komputerów i urządzeń, wielu osobom przydatny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny, na taki jednak potrzeba odnaleźć czas i trochę samozaparcia. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważnych decyzji w tych sprawach banalne nie jest pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który najlepiej byłoby zaoszczędzić czasami już na dane ćwiczenia fizyczne.

Czasami starczy odpowiednia nauka

książki
Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami gdy zaczynamy naszą naukę, lub jeśli wprowadzamy coś nowego do własnego życia, to popadamy ze skrajności w skrajność. Przy jednych rzeczach wydaje nam się, iż jeśli nie spędzimy przy nich mnóstwa godzin, to niczego się nie dowiemy, a inne sprawy wprowadzamy w własne życie, nawet nie zastanawiając się czy właściwie robimy, czy czasem nie robimy jakiegoś błędu, który może zaważyć na naszych wynikach.

Dzisiejsza stomatologia

dentysta w pracy
Autor: 95Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej profesji niezwykle istotne jest zdobywanie nowych umiejętności i nieustanne poszerzanie wiedzy. Zwłaszcza, jeśli pracujemy w zawodzie, w którym następuje nieustanny rozwój metod i technologii, jak choćby stomatologia. Dobrze jest wykorzystać wakacyjne miesiące na znalezienie dla siebie ciekawych szkoleń i kursów.

Muzyka do treningu

Syndicate content