Na siłownię marsz

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już zastanowić się nad wakacyjną prezencją. Do lata jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmienić dietę. Parę tygodni przed latem siłownie są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy starają się zmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, ponieważ formowanie sylwetki wymaga długich tygodni wytężonej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Żeby zaprojektować sobie odpowiedni schemat ćwiczeniowy oraz sposób żywienia, trzeba poszukać wskazówek w cyberprzestrzeni.

Jeśli interesuje Cię tematyka omawiana w tym materiale, sprawdź pełną ofertę, a z pewnością okaże się ona dla Ciebie godna uwagi.

Powinno się koniecznie wiedzieć, że każdy jest wyjątkowy i nie można brać systemów treningowych i menu mistrzów bez dostosowania ich do siebie.

Nie kupuj bezwartościowych pisemek kolorowych, gdzie w każdym numerze oferuje się rzekomo cudowne sposoby na wartościową masę mięśniową w miesiąc. Takie rzeczy są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu drogich suplementów. Niektóre suplementy są warte kupna, w dalszej części przedstawiamy parę rodzajów.

Thermo fat burner

Tego rodzaju suplement jest wart wybrania. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zwykle posiada garść substancji, które wspierają spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej – np. kofeinę.

Z testów dowiedziano się, że takie suplementy posiadają silnie działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają nastrój ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej niewielka.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

O ile masz kłopoty z ciśnieniem, lepiej nie kupuj takich rzeczy, bo znaczna ilość stymulantów może sprawić złe samopoczucie.

Baton białkowy

Naczelnymi wrogami osoby, która chce uzyskać ładną sylwetkę, są rzecz jasna słodycze. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że cukier jest gorszy dla ciała i szczupłości niż oczerniany tłuszcz. Jeżeli złapie cię chęć na zjedzenie czegoś smakowitego trzeba zakupić sobie parę przepysznych batonów białkowych.

Tego typu produkty są zazwyczaj produkowane z białka mlecznego oraz słodzików i aromatów. W sklepach można nabyć spore spektrum smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój faworyzowany wspaniały smak.