try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, trzeba już pochylić się nad plażową formą. Do lata jeszcze pół roku, a zatem akurat tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i zmodyfikować dietę. Parę tygodni przed wakacjami sale są wypełnione tak zwanymi "sezonowcami", którzy starają się polepszyć sylwetkę w niewielkim czasie.To duży błąd, bo formowanie sylwetki potrzebuje wielu miesięcy wytężonej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.
siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Żeby rozpisać sobie dobry reżim treningowy oraz jadłospis, trzeba poszukać porad w sieci. Należy koniecznie pamiętać, że każdy jest inny i nie można kopiować systemów treningowych i menu kulturystów bez dostosowania ich do siebie. Nie czytaj głupawych gazetach kolorowych, w których w każdym odcinku zaleca się rzekomo cudowne metody na dużą masę mięśniową w miesiąc. Takie rzeczy są niemożliwe, nawet przy łykaniu najnowszych odżywek. Ale pewne produkty są warte zakupienia, poniżej prezentujemy parę odmian.

Thermo fat burner

Ten artykuł jest wart zakupu. Klasyczny suplement diety na odchudzanie zazwyczaj zawiera parę substancji, które wzmagają pozbywanie się tkanki tłuszczowej – na przykład kofeinę. Z testów wynika, że takie artykuły wykazują znaczące działanie motywujące, to znaczy wzmacniają ducha trenującego, a ich skuteczność jest raczej nieduża.
Budowanie masy na siłowni
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
O ile masz problemy z sercem, lepiej nie łykaj takich rzeczy, bo duża ilość energetyków może spowodować dyskomfort.

Baton białkowyNaczelnymi wrogami osoby, która chce zbudować szczupłą sylwetkę, są naturalnie cukry. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że cukier jest dużo groźniejszy dla ciała i sylwetki niż szkalowany tłuszcz. Jeżeli dopadnie cię chęć na spożycie czegoś pysznego warto nabyć kilka markowych batonów białkowych (sprawdź tutaj). Tego typu artykuły są zwykle wytwarzane z białka mlecznego oraz słodzików i aromatów. Na naszym rynku można znaleźć spore spektrum smaków i odmian batonów białkowych, każdy kupi sobie swój faworyzowany słodki smak.

Muzyka do treningu