try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

masaże

Profesja fizjoterapeuty coraz częściej ceniona na rynku pracy

masaż
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio na terenie kraju sporą popularność zyskała profesja fizjoterapeuty. Zawód ten wiąże się na pierwszym miejscu z rehabilitacją medyczną. Pracownicy tego typu dysponują różnorodnymi elementami i technikami, dzięki którym mogą przywrócić pacjentów do zdrowia i całkowitej sprawności. W pojęcie rehabilitacji wchodzi dużo różnorodnych czynności z użyciem rozmaitych przyrządów.

Nasze ciało potrzebuje relaksu

Masaż
Autor: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl
Im więcej godzin jesteśmy w jednej pozie, szczególnie kiedy jest to poza siedząca, tym z pewnością gorzej wyczuwa to nasz kręgosłup. Mięśnie są spięte, kręgosłup jest przemęczony, a co się z tym wiąże drętwieją nam również nogi oraz ręce. Jednak na szczęście jest parę możliwości na to, byśmy mieli szansę sobie zaradzić z tą przypadłością. Mamy szansę chodzić na gimnastykę, lub samodzielnie ćwiczyć w domu właściwe ćwiczenia rozluźniające, ale też choć czasem mamy szansę się zapisać na masaż.

Zamawiamy wypróbowany sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny, stetoskop
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Różnorodne akcesoria medyczne przydają się w przypadku schorzeń i różnych urazów, niejednokrotnie o charakterze ortopedycznym. Umożliwiają sprawny powrót do zdrowia i sprawności, służą również do przeprowadzania pierwszej pomocy.

Muzyka do treningu

Syndicate content