try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

masaże

Profesja fizjoterapeuty coraz częściej ceniona na rynku pracy

masaż
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach w Polsce dużą popularność zdobył zawód fizjoterapeuty. Zawód ten wiąże się w pierwszej kolejności z rehabilitacją medyczną. Specjaliści tego typu dysponują różnego rodzaju narzędziami i metodami, dzięki którym są w stanie przywrócić chorych do dobrej formy i pełnej sprawności. W skład rehabilitacji wchodzi duża liczba rozmaitych czynności z wykorzystaniem rozmaitych przyrządów.

Nasze ciało potrzebuje relaksu

Masaż
Autor: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl
Im więcej czasu spędzamy w jednej pozie, zwłaszcza jeżeli jest to postawa siedząca, tym na pewno gorzej odczuwa to nasze ciało. Mięśnie są twarde, kręgosłup jest obolały, a co się z tym wiąże drętwieją nam też nogi i ręce. Jednak na szczęście jest parę możliwości na to, abyśmy mieli szansę sobie zaradzić z tą niewygodą. Możemy zapisać się na pływalnię, lub sami ćwiczyć w domu dobre ćwiczenia rozciągające, ale również chociaż od czasu do czasu możemy się zapisać na masaż.

Zamawiamy wypróbowany sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny, stetoskop
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Różnego rodzaju akcesoria medyczne przydają się w przypadku chorób i różnorodnych urazów, niejednokrotnie o charakterze ortopedycznym. Pozwalają na wcześniejszy powrót do kondycji i formy, służą także do przeprowadzania pierwszej pomocy.

Muzyka do treningu

Syndicate content