try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Mama dobrze zorganizowana

Każda mama, po powrocie z maleństwem ze szpitala z zadowoleniem nabywa różne pomoce "techniczne" dzięki, którym ułatwi sobie pierwsze karmienia.


Naturalnie, po paru tygodniach mamy radzą sobie z karmieniem znakomicie, ale na początku, szczególnie pożytecznym narzędziem przy przystawianiu dziecka do piersi może stać się specjalna poduszka ułatwiająca karmienie piersią, nazywana popularnie rogalem. Karmienie piersią w niewygodnej pozycji może nie tylko spowodować ból pleców u mamy, ale również zwiększa prawdopodobieństwo tego, że maluch będzie jadł z przerwami połykając pęcherzyki powietrza, które mogą spowodować kolkę.
Lateksowa poduszka profilowana
Autor: Janpol
Źródło: Janpol

Poduszka do karmienia Cebuszka, może okazać się istotnym gadżetem, który warto nabyć już w zaawansowanej ciąży. Wtedy może być wykorzystywana przez ciężarną do przybierania wygodnej pozycji w trakcie snu lub chwili odpoczynku. Poduszki do karmienia gwarantują dziecku maksymalną wygodę zarówno w trakcie ssania piersi, jak i zabaw z rodzicem, odciążając plecy mamy. Dodatkowo znajdują także zastosowanie jako zabezpieczenie dziecka podczas snu. Akcję „usypianie”, jeśli o niej wspominamy - powinniśmy rozpocząć już na pół godziny przed udaniem się do kąpieli. Ściszmy telewizor, zrezygnujmy z głośnych sprzętów gospodarstwa domowego oraz zabawek wydających dźwięki. Nie za ciepło, nie za długo, nie za ciekawie – te słowa opiekunowie muszą zapamiętać i stosować podczas kąpieli, ponieważ od tego, co dzieje się w wanience, zależy, jak szybko malec zaśnie. Wanienka dla dziecka Cebababy musi być przede wszystkim stabilna, to podstawowa kwestia, brana pod uwagę w trakcie jej kupna.Barwy, wielkość uzależnione są jedynie od naszych upodobań. Wieczorna kąpiel podaruje maluchom spokojne sny. A mama z tatą, po to usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego dziecka mogą pokusić się zakup niani elektronicznej. Bo właśnie po to - by zagwarantować rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im na chwilę wytchnienia w czasie, gdy ich pociecha słodko śpi, powstało to niepozorne, acz niesamowicie pożyteczne urządzenie.

Więcej na http://cebababy.pl/produkty/cebuszki

Muzyka do treningu