try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

libido

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

suplement diety
Autor: DES Daughter
Źródło: http://www.flickr.com
Niskie libido nie jest bardzo dużym kłopotem - jeśli objawia się tylko co pewien czas. Jednak jeśli ktoś nieustannie uskarża się na brak libido, powinien rozpocząć tak jakby walczyć z owym zjawiskiem. Zatem zainteresowani podwyższeniem swojego libido - lub libido partnera/partnerki, muszą zapoznać się z radami umieszczonymi przez takiego człowieka, który miał ogromne kłopoty z libido, praktycznie zawalił się jego wieloletni związek, lecz na szczęście dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to akurat coś pewnego.

Problemy współczesnych kochanków

lekarz
Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Relacje dwojga kochających się osób są zwykle bardzo skomplikowane i niezwykle trudno wysnuwać jakieś wnioski. Ale jednej sprawy można być pewnym- dla wielu par seks jest niezwykle istotnym elementem, cementującym związek. Zazwyczaj temperatura w sypialni jest wyznacznikiem formy całego związku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że osoby, które kochają się nawzajem i posiadają dla siebie wiele zrozumienia, zdecydowanie częściej oddają się miłosnym uniesieniom.

Jakim sposobem poprawić libido?

kobieta leżąca w szpilkach
Autor: Alan Rampton
Źródło: http://www.flickr.com
Libido to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Problemy z tą sferą spotykają wiele osób, zwłaszcza po osiągnięciu określonego wieku. W większości przypadków pojawia się to po czterdziestce, choć bywa także wcześniej. Stopień libido zależy od wielu różnorodnych czynników. Aspekt ten prezentuje się także całkowicie inaczej u obu płci. Na przykład stopień pociągu seksualnego u pań bardzo często ulega zmianom w zależności od momentu cyklu menstruacyjnego, w którym kobieta się znajduje. W ramach cyklu zmienia się bowiem poziom hormonów, które odpowiadają między innymi za ochotę na seks.

Czy pożywienie ma spory wpływ na nasz organizm?

mężczyzna
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w naszym życiu niezmiernie ważną kwestia niewątpliwie jest dieta. Jest to swego rodzaju paliwo, które w szeregu przypadków dodaje nam sił do działania. W praktyce niemniej tymczasem po wielokroć nasz pożywienie jest niedobrze zbilansowane. Większość z nas bowiem nie kieruje się zasadami racjonalnego odżywiania, co niewątpliwie ogromnie negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Muzyka do treningu

Syndicate content