Kupujemy praktyczny wózek spacerowy dla dziecka

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie każdych młodych rodziców, tak więc warto porządnie zastanowić się nad zakupem i wybrać taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W początkowym okresie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można bezpiecznie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Ale już pół roku później, kiedy maluch zaczyna siadać samodzielnie, zdecydowanie lepsze stają się spacerówki. Przeważnie są one bardzo wygodne i lekkie, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy waży niecałe 10 kg, głównie dzięki temu że został wykonany z aluminium, podobnie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny. Obydwa te wózki mają oparcie z regulacją, daszek z kieszonką i przeciwdeszczową osłonę, przez co są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jakoś wykonania i długi okres gwarancji.

Trochę mniej kosztowny w zakupie Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy to także ciekawa propozycja dla rodziców małego dziecka. Zrobiony jest na stalowo-aluminiowej ramie, a waga w okolicach ośmiu kilogramów sprawia, że jest on jednym z najlżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Posiada niezwykle wygodny sposób składania przy pomocy jednej dłoni, co niejedna mama doceni z pewnością gdy będzie potrzebować zająć się wózkiem równocześnie pilnując uciekającego brzdąca drugą ręką. Duży, pojemny koszyk na sprawunki, podwójne amortyzowane koła i nieduże rozmiary po złożeniu uczyniły ten wózek bardzo interesującą propozycją dla młodych rodziców. Tak samo praktyczny i warty polecenia jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy. Ten właśnie egzemplarza wózka cechuje przede wszystkim oryginalna stylistyka, co oczywiście nie przeszkadza w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest odpowiednio ciepły, przez co bez przeszkód go można użytkować zimową porą, a duże piankowe koła sprawiają, że łatwo się nim jeździ po naszych nierównych chodnikach. Tak samo jak wcześniej opisywane wózki jest również bardzo lekki, a jego dużym plusem jest to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.