Kupujemy praktyczny wózek spacerowy dla dziecka

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie każdych młodych rodziców, tak więc warto porządnie zastanowić się nad zakupem i wybrać taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W początkowym okresie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można bezpiecznie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Ale już pół roku później, kiedy maluch zaczyna siadać samodzielnie, zdecydowanie lepsze stają się spacerówki. Przeważnie są one bardzo wygodne i lekkie, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy waży niecałe 10 kg, głównie dzięki temu że został wykonany z aluminium, podobnie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny. Obydwa te wózki mają oparcie z regulacją, daszek z kieszonką i przeciwdeszczową osłonę, przez co są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jakoś wykonania i długi okres gwarancji.

Trochę mniej kosztowny w zakupie Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy to także ciekawa propozycja dla rodziców małego dziecka. Zrobiony jest na stalowo-aluminiowej ramie, a waga w okolicach ośmiu kilogramów sprawia, że jest on jednym z najlżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Posiada niezwykle wygodny sposób składania przy pomocy jednej dłoni, co niejedna mama doceni z pewnością gdy będzie potrzebować zająć się wózkiem równocześnie pilnując uciekającego brzdąca drugą ręką. Duży, pojemny koszyk na sprawunki, podwójne amortyzowane koła i nieduże rozmiary po złożeniu uczyniły ten wózek bardzo interesującą propozycją dla młodych rodziców.

Ten tekst jest pasjonujący, jednak warto sprawdzić również inne tego typu materiały. Dlatego zobacz szczegóły, które także będą dla Ciebie pomocne.

Tak samo praktyczny i warty polecenia jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy. Ten właśnie egzemplarza wózka cechuje przede wszystkim oryginalna stylistyka, co oczywiście nie przeszkadza w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest odpowiednio ciepły, przez co bez przeszkód go można użytkować zimową porą, a duże piankowe koła sprawiają, że łatwo się nim jeździ po naszych nierównych chodnikach. Tak samo jak wcześniej opisywane wózki jest również bardzo lekki, a jego dużym plusem jest to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.