try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Wybieramy sprawdzony wózek dla naszej pociechy

Wózek dla dziecka to konieczny element wyposażenia wszystkich młodych rodziców, tak więc warto dobrze przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W początkowym okresie życia niemowlaka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w jakich można bezpiecznie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już pół roku później, gdy maluch zaczyna samodzielnie siadać, dużo praktyczniejsze stają się spacerówki. Z reguły są one niezwykle wygodne i lekkie, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy waży mniej niż 10 kg, przede wszystkim dzięki temu że został wykonany z aluminium, analogicznie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny Spacerowy. Oba te modele wózków mają regulowane oparcie, praktyczny daszek z dużą kieszenią i przeciwdeszczową osłonę, dzięki czemu są niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich cena nie jest wysoka, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jakoś wykonania i długą gwarancję.

Trochę mniej kosztowny w zakupie Wózek CARETERO Monaco Black to również interesująca propozycja dla młodych rodziców. Wykonany jest na stalowo-aluminiowej ramie, a waga poniżej dziewięciu kilo powoduje, że jest on jednym z lżejszych z tej rodziny dziecięcych wózków. Posiada niezwykle wygodny system składania za pomocą jednej dłoni, co niejedna mama doceni z pewnością gdy będzie musiała złożyć wózek jednocześnie trzymając wyrywającego się brzdąca za rączkę. Wygodny, duży koszyk na sprawunki, podwójne koła z amortyzacją i niewielkie gabaryty po całkowitym złożeniu czynią ten wózek bardzo ciekawą propozycją dla młodych rodziców. Podobnie wygodny i warty polecenia jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta. Ten model wózka charakteryzuje przede wszystkim niezwykle oryginalna stylistyka, co rzecz jasna nie przeszkadza w niczym w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest odpowiednio ciepły, dzięki czemu można go bez przeszkód użytkować w zimie, a duże wykonane z pianki koła sprawiają, że prosto można nim jeździć po naszych niezbyt równych chodnikach. Tak samo jak wcześniej opisywane modele wózków jest również lekki, a jego ogromnym plusem jest to, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Muzyka do treningu