try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

kobieta

Badania, które powinna wykonać kobieta spodziewająca się dziecka

kobieta w ciązy
Autor: Sarah Zucca
Źródło: http://www.flickr.com
Kobieta brzemienna to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu powodów. Wiadomo, oczywisty, jako ofiarowująca życie matka, jako przyszła mama, więc także z pokaźną porcją wymagań, ofiarności, zmiany sposobu teraźniejszego życia. Może właśnie, stąd też narosło już tyle opowieści mających związek z ciążą, że trzeba o nich przypomnieć.

W jaki sposób błyskawicznie dojść do formy po urodzeniu dziecka?

ciąża
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Połóg może trwać ok. 6 tygodni. W tym czasie musisz być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym okresie twój mężczyzna może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym bobaskiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia dziecka czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest pożądana!

Dbajmy o usunięcie cellulitu!

Sprawdzone sposoby na cellulit
Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Cellulit, czyli pomarańczowa skórka - w sumie bardzo duże utrapienie sporej części ludzkości. Panie w wielu przypadkach zbytnio przesadzają - w końcu nie jest powiedziane, że mały cellulit jest dużym problemem. Paniom, oczywiście niektórym, w sumie przydałby się porządny psycholog, specjalista, który może sprawić, iż po prostu kobieta wreszcie dostrzeże, że tak naprawdę powinna przynajmniej próbować zaakceptować własny wygląd. Chociaż oczywiście nie jest tak, iż ta kobieta, która pragnie nieco zmienić swoją prezencję, nie może tego dokonać.

Pary, jakie mają problem z zapłodnieniem, mogą zgłosić się do znakomitych fachowców

bank genów
Autor: CIAT
Źródło: http://www.flickr.com
Doświadczeni eksperci prowadzą unowocześnione programy oraz wprowadzają także w naszym kraju ważne i przełomowe projekty w leczeniu niepłodności. Rozszerzanie świadomości w społeczeństwie może się okazać wskazówką do sukcesu. Jeśli chodzi o dawstwo komórek jajowych, przyznać należy nieustanny rozwój tej dziedziny. Wypróbowane rozwiązania brane są obecnie pod uwagę przez wiele par, jakie mają problemy ze staraniem o malucha. Kobiety, jakie nie mają z różnych względów swoich jajeczek, mogą odnaleźć rozwiązanie dla siebie.

W momencie karmienia piersią niezbędnie trzeba dbać o higienę piersi

kobieta z dzieckiem na spacerze
Autor: torbakhopper
Źródło: http://www.flickr.com
Karmienie piersią, to oczywiście czynność nieunikniona dla każdej matki i także sporo kobiet chce swoje dzieci karmić piersią w ich pierwszym okresie życia, by czerpały odpowiedni pokarm dla swojego rozwoju. Dla kobiety wiąże się to z solidnym dbaniem o piersi i także o odpowiednie odżywanie się, dlatego że posiada to niesamowicie spore znaczenie w dostarczaniu pokarmu dla niemowlęcia.

Jakim sposobem poprawić libido?

kobieta leżąca w szpilkach
Autor: Alan Rampton
Źródło: http://www.flickr.com
Libido to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Problemy z tą sferą spotykają wiele osób, zwłaszcza po osiągnięciu określonego wieku. W większości przypadków pojawia się to po czterdziestce, choć bywa także wcześniej. Stopień libido zależy od wielu różnorodnych czynników. Aspekt ten prezentuje się także całkowicie inaczej u obu płci. Na przykład stopień pociągu seksualnego u pań bardzo często ulega zmianom w zależności od momentu cyklu menstruacyjnego, w którym kobieta się znajduje. W ramach cyklu zmienia się bowiem poziom hormonów, które odpowiadają między innymi za ochotę na seks.

Muzyka do treningu

Syndicate content