try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Które zabawki są odpowiednie dla Twojego dziecka na danym etapie jego rozwoju?

Chyba nie ma rodzica, który nie słyszałby o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i zaprojektowane tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby w ten naturalny sposób przynosiły mu wielką uciechę.

fisher price
Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki edukacyjne służą pomocą naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zaabsorbować zabawą malucha przez dłuższy okres. Albowiem to właśnie na skutek zabaw nasza pociecha opanuje naukę liczb oraz identyfikacji kształtów i kolorów. Zadaniem dziecka jest włożenie do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę raduje się, oznajmia jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry. Gra wesołe melodie komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim.

Jednak () to niejedynie zabawki. To też wyprawka dla naszego maluszka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi niedużymi dłońmi chce dobrać kwadrat do trójkątnego otworu, nie przerywajmy, aby zademonstrować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest najistotniejszym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także zaobserwujemy godne uwagi modele, które zauroczą nasze dziecko, np. modne gry dla dzieci.

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Posiadają śliczne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.

Muzyka do treningu