try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Zakup wózka dla swojego dziecka to ważna decyzja dla rodziców. W sprzedaży istnieje ich kilka typów i zależnie od potrzeb mogą się oni zdecydować na wózek głęboki lub głęboko-spacerowy.

Autor: Espiro
Decydując się na głęboki wózek trzeba mieć świadomość tego, że po kilku miesiącach trzeba będzie kupić drugi, spacerowy. Z kolei wózki głęboko-spacerowe początkowo mogą służyć jako wózek głęboki, a po pewnym czasie, po założeniu siedziska, jako praktyczna spacerówka.

Do często wybieranych z rodziny wózków spacerowo-głębokich należy Maxi-Cosi. Renomowany producent, porządna konstrukcja i atrakcyjna cena to bez wątpienia ogromne plusy opisywanego modelu. Ma on duże skrętne koła zapewniające bezpieczne prowadzenie i dużą wygodę dla dziecka, głęboką gondolę i wymienne siedzisko przy wersji spacerowej. Wózek Maxi-Cosi Elea Intense Red Głęboko Spacerowy (http://www.ceneo.pl/17880967) to kolejny, cieszący się sporym zainteresowaniem model z tej kategorii wózków. Podobnie jak pierwszy prezentowany ten także posiada wymienne siedzisko, a dodatkowo cechuje się wygodą oraz komfortem.

Wózki głęboko spacerowe są interesujących rozwiązaniem dla młodych rodziców, lecz sporo z nich decyduje się jednak na zakup najpierw wózka głębokiego, a później spacerówki. Z kolei dla nich ciekawą propozycją jest Wózek Maclaren Techno Xlr Charcoal/Scarlet Spacerowy. Mały, zwarty a przy tym bardzo wygodny i wyposażony we wszystkie przydatne funkcje jest jednym z lepiej sprzedających się wózków. Odmienną kolorystykę ma Wózek Maclaren Techno Xlr spacerowy dove Orchid/Smoke, on także jest bardzo popularny i wielu rodziców kupiła go dla dziecka. Ogromną zaletą wymienionych powyżej wózków jest niska waga i nieduże wymiary po złożeniu, przez co są łatwe do przewożenia. Ma to duże znaczenie jeżeli będzie trzeba wózek na przykład wynieść na trzecie piętro w bloku bez windy, wtedy każdy dodatkowy kilogram wagi to spore utrudnienie dla młodej mamy. Opisane powyżej modele z pewnością należą do lekkich, a poza tym cechuje je dobra jakość wykonania i dużo przydatnych gadżetów w standardzie.

Muzyka do treningu