try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Jakim sposobem poprawić libido?

Sprawność seksualna to element, który spędza sen z powiek wielu osoba. Problemy z tym aspektem spotykają wiele osób, w szczególności po osiągnięciu określonego wieku. Zwykle pojawia się to po czterdziestce, choć zdarza się również wcześniej. Stopień libido zależy od dużej liczby rozmaitych warunków. Aspekt ten prezentuje się również całkowicie odmiennie u obu płci. Na przykład poziom pociągu seksualnego u kobiet nierzadko ulega zmianom zależnie od momentu cyklu menstruacyjnego, w jakim się ona znajduje. W ramach cyklu zmienia się bowiem poziom hormonów, które odpowiadają również za ochotę na seks.
kobieta w koszulce nocnej na łóżku
Autor: Danni Angel
Źródło: http://www.flickr.com
Częstym problemem kobiet są także gwałtowne zmiany tego poziomu spowodowane braniem doustnej antykoncepcji. Z kolei u panów problem ten niejednokrotnie rodzi się z wiekiem i bierze się z niewłaściwego stylu życia, obejmującego przykładowo niezdrowe odżywianie się, brak aktywności fizycznej czy przyjmowanie używek. Jest jednak kilka metod na regulowanie poziomu libido i w razie potrzeby zwiększenie go.

Środki naturalneNiewiele osób wie o tym, jak korzystne efekty w sferze seksualnej można osiągnąć za pomocą jedynie naturalnych substancji. Już wiele lat temu odkryto, że substancje zawarte w niektórych produktach mogą poprawiać poziom libido w bardzo skuteczny sposób. Produkty takie zwie się afrodyzjakami. Pośród nich najczęściej wymieniane są różnorodne owoce, jak na przykład banany, truskawki czy gruszki. Zalicza się do nich także czekolada, jak również różnorodne owoce morza. Warto również wiedzieć, że dobre skutki w tej sferze można także otrzymać stosując właściwie dobrane przyprawy do dań.

Środki na poprawienie popędu seksualnegoPoza środkami naturalnymi, poprawieniu popędu mogą również służyć różnego rodzaju środki dodatkowe. Tego rodzaju substancje zazwyczaj są do kupienia we wszystkich aptekach bez recepty (spawdz). Często ich skład opiera się na naturalnych środkach, występujących jednak w większym stężeniu. Suplement diety na poprawę libido może mieć bardzo pozytywny wpływ na życie seksualne danej osoby. Poza tym środki nie są lekami i najczęściej nie występuje ryzyko związane z ich zażywaniem - http://www.aptekachojna.pl/braveran-8-tabletek.html|http://www.aptekachojna.pl/permen-30-tabletek.html">http://www.aptekachojna.pl/permen-30-tabletek.html|http://www.aptekachojna.pl/permen-king-30-tabletek.html">http://www.aptekachojna.pl/permen-king-30-tabletek.html}. W każdym przypadku trzeba jednak zapoznać się z ulotką.


Muzyka do treningu