try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

Dla przyszłych mam

Interesujące zabawki dla wszystkich dzieciaków w Warszawie

zabawki
Autor: David J
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy dzieciaki to doskonale wiemy, że powinniśmy im kupować mnóstwo rzeczy. Często bywa tak, że mama i tata kupują swoim pociechom bardzo dużo zabawek. To naprawdę genialna sprawa, bo dzieci uwielbiają zabawki. Ale często bywa tak, że płaci się bardzo duże pieniądze za zabawki, a dzieci bawią się nimi niemalże chwilę. I potem okazuje się, że jest pomieszczenie wypełnione zabawkami.

Jakiego typu wyroby dla dzieci wyróżniają się współcześnie największym zainteresowaniem

Oferta wyrobów dla dzieci jest obecnie naprawdę zróżnicowana, w związku z tym rodzice nie powinni mieć poważnych trudności z odszukaniem artykułów odpowiadających ich oczekiwaniom. Ogromną popularnością charakteryzują się zabawki dla dzieci w Warszawie. Rekordy popularnością biją przede wszystkim zabawki edukacyjne, których przeznaczeniem jest zmuszanie maluchów do myślenia, ćwiczenie ich pomysłowości oraz kreatywności.

Jak wykorzystać manualne zdolności?

Akcesoria dla dzieci
Autor: Ajay Suresh
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy człowiek potrzebuje posiadać pasję w toku swojego życia. Jest to w pewnym sensie obligatoryjny szczegół naszej codzienności, jaki pozwala nam skutecznie zapomnieć o wszelakich otaczających nas problemach. W tym miejscu powinno się uświadomić sobie, że tematy naszego zainteresowania są w sporej mierze zdeterminowane od naszych indywidualnych preferencji, które jak wiadomo bywają niezmiernie przeróżne.

Mama dobrze zorganizowana

Każda mama, która po raz pierwszy przeżywa macierzyństwo z entuzjazmem kupuje różne pomoce "techniczne" ułatwiające pierwsze karmienia.

To wszystko co potrzeba przy wychowaniu dzieci

karmienie dzieci
Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjście na świat młodego członka rodziny, to zwykle duże wydarzenie. Przygotowania do przyjęcia do rodziny potomka zaczynają się już na kilka tygodni naprzód. Przyszli rodzice zastanawiają się nad imieniem dla malucha, troszczą się o to, czy urodzi się zdrowe albo czy podołają obowiązkom rodzicielskim. Lecz równie ważne powinno być dla nich dopilnowanie tego, żeby maluszkowi już od pierwszych chwil życia nie brakowało niczego.

Wspomnieniowe zakupy

Ubranka na wyjątkowe okazje
Autor: Ceremony
Źródło: Ceremony
Każdy z nas kiedyś był mały i mamy z dzieciństwem powiązane rozmaite przeżycia. Nie nie jestem posiadaczem maszyny do podróżowania w czasie choć żałuję, jednakże razu pewnego podczas całkiem niewinnych zwyczajnych zakupów dla dzieci...

Jak zgromadzić komplety dziecięcych rzeczy a także ubrań? Mały przewodnik

Niemowlak
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Każda młoda mama staje przed problemem jak ubierać swoje dziecko. Wiadomą rzeczą jest, że maluchy zwłaszcza te najmniejsze potrzebują częstej zmiany ubrań, z powodów oczywistych. Przed mamusią a bywa też tatusiem (w końcu mamy ”ideologię” Gender) stoją 2 opcje - zakupienie nowiutkich rzeczy lub zakup rzeczy z drugiej ręki.

Karmienie piersią – powrót do natury!

niemowlę
Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie widoczny jest również wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić piersią swoje maleństwo co bardzo cieszy pediatrów i położne, gdyż korzyści z karmienia naturalnego malucha jest ogromnie dużo!

W jaki sposób błyskawicznie dojść do formy po urodzeniu dziecka?

ciąża
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Połóg może trwać ok. 6 tygodni. W tym czasie musisz być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym okresie twój mężczyzna może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym bobaskiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia dziecka czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest pożądana!

Przygotowując się do narodzin niemowlaka, należy nie zapominać o kilku rzeczach, które powinnaś spakować do torby

Matka z dzieckiem
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Już na 3, 4 tygodnie przed planowanym terminem porodu matka musi się przygotować, aby nie musiała szykować się w pośpiechu. Co musi zawierać taka spakowana torba na oddział położniczy?
Oprócz oczywistych dokumentów tj.: dowód osobisty, dowód ubezpieczenia czy karta ciąży, przyszła mama powinna zapakować komplet rzeczy przydatnych jej w czasie pobytu w szpitalu, oraz wyprawkę dla maleństwa.

Muzyka do treningu

Syndicate content