try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

apteczki

Jak udziela się pierwszej pomocy?

sprzęt medyczny
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzone przez ekspertów szkolenia z pierwszej pomocy mogą okazać się w wielu przypadkach niesamowicie ważne. Pomogły bowiem uratować wiele żyć, a życie jest bardzo cenne. Czasem tak niedużo trzeba zrobić, by udzielić niezbędnej pomocy innemu człowiekowi przed przyjazdem karetki.

Zawsze trzeba mieć leki pod ręką

leki i suplementy
Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Gdzie się nie obejrzymy to są leki. W każdym firmie są oznaczone właściwe miejsca, w których mamy szansę je odnaleźć jeśli akurat są nam konieczne. Tak samo mają one swoje stałe miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiemy co się znajduje w apteczce i w razie potrzeby gdzie można je prędko znaleźć, by przynieść sobie ulgę. Co istotne, to też jest obowiązek wożenia leków i najważniejszych środków opatrunkowych w samochodzie, tak by w razie potrzeby móc ich bez najmniejszego trudu użyć. Ale w czym muszą być one trzymane?

Obowiązujące reguły, jakimi rządzi się pierwsza pomoc przedmedyczna

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Rozsądny ekwipunek każdego, kto jest uczestnikiem wyjścia w góry wysokie są z pewnością butle tlenowe. Pozostałe, niezwykle ważne zabezpieczenia powinny znaleźć się w podręcznej apteczce, która zawsze będzie w zasięgu ręki podróżujących.

Muzyka do treningu

Syndicate content