try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

apteczki

Jak udziela się pierwszej pomocy?

sprzęt medyczny
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzone przez ekspertów szkolenia z pierwszej pomocy mogą okazać się w wielu przypadkach niesamowicie ważne. Pomogły bowiem uratować wiele żyć, a życie jest bardzo cenne. Czasem tak niedużo trzeba zrobić, by udzielić niezbędnej pomocy innemu człowiekowi przed przyjazdem karetki.

Zawsze trzeba mieć leki pod ręką

leki i suplementy
Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Gdzie się nie obejrzymy to są leki. W każdym przedsiębiorstwie są oznaczone specjalne miejsca, w których mamy szansę je wyszukać kiedy akurat są nam potrzebne. Tak samo posiadają one swoje pewne miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiadomo co jest w apteczce oraz w razie konieczności gdzie możemy je błyskawicznie znaleźć, by zaserwować sobie ulgę. Co ważne, to także jest przymus posiadania medykamentów oraz najważniejszych środków opatrunkowych w wozie, tak aby w razie potrzeby mieć szansę ich bez żadnego kłopotu wykorzystać. Lecz w czym muszą być one przechowywane?

Obowiązujące reguły, jakimi rządzi się pierwsza pomoc przedmedyczna

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Ekonomiczny ekwipunek każdego, kto jest uczestnikiem wypadu w góry wysokie są z pewnością butle tlenowe. Inne, szczególnie istotne zabezpieczenia powinny znaleźć się w poręcznej apteczce, która za każdym razem będzie w zasięgu ręki podróżujących.

Muzyka do treningu

Syndicate content