try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
satyacircle.com
Dbaj o zdrowie i sylwetkę!

apteczki

Jak udziela się pierwszej pomocy?

sprzęt medyczny
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzone przez specjalistów szkolenia z pierwszej pomocy mogą okazać się w wielu przypadkach szczególnie ważne. Pomogły bowiem uratować wiele żyć, a życie jest bardzo cenne. Czasem tak mało mamy szansę zrobić, by udzielić niezbędnej pomocy innemu człowiekowi przed przyjazdem karetki.

Zawsze trzeba mieć leki pod ręką

leki i suplementy
Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Gdzie się nie obejrzymy to są leki. W każdym firmie są wydzielone odpowiednie miejsca, w których mamy szansę je znaleźć jeżeli akurat są nam potrzebne. Tak samo posiadają one swoje pewne miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiemy co jest w apteczce i w razie konieczności gdzie można je szybko znaleźć, by dać sobie ulgę. Co niesamowite, to także jest przymus wożenia leków i najistotniejszych środków opatrunkowych w aucie, tak by w razie konieczności mieć szansę ich bez żadnego kłopotu użyć. Ale w czym powinny być one przechowywane?

Obowiązujące reguły, jakimi rządzi się pierwsza pomoc przedmedyczna

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Ekonomiczne wyposażenie każdego, kto jest uczestnikiem wypadu w góry wysokie są na pewno butle tlenowe. Pozostałe, niesamowicie istotne zabezpieczenia powinny znajdować się w poręcznej apteczce, która w czasie każdej wycieczki będzie w zasięgu ręki podróżujących.

Muzyka do treningu

Syndicate content